Moneyexpress veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.
SAIN ARU

Finantsettevõte ME Company

Finantsettevõte
Me Company OÜ

Paysera EST

Olympic plaanib dividende mitte maksta ja lükkas üldkoosoleku edasi

 Hasartmängufirma Olympic Entertainment Group juhatus otsustas seoses suuromanike plaaniga oma osalus müüa lükata edasi aktsionäride üldkoosoleku toimumise kuupäeva ja tegi nõukogule ettepaneku möödunud aasta eest jätta dividendid maksmata.

Seoses 19. märtsil avalikustatud börsiteatega, et Luksemburgis registreeritud investeerimisfirma Novalpina on teinud hasartmängufirma Olympic Entertainment Group aktsionäridele ettepaneku ettevõte kokku 288,4 miljoni euro eest ja et Olympicu kaks enamusaktsionäri Armin Karu ja Jaan Korpusov, kellele kuulub ettevõttest 64 protsenti, on pakkumise juba vastu võtnud, muudab juhatus ettevõtte finantskalendrit, teatas Olympic börsile.

Uue kalendri kohaselt toimub aktsionäride korraline üldkoosolek mais ning esimese kvartali auditeerimata konsolideeritud finantstulemused avalikustatakse 24. mail. Muus osas muudatusi juhatuz finantskalendrisse ei tee. Algse plaani kohaselt pidi aktsionäride üldkoosolek toimuma 20. aprillil.

Samuti tegi Olympic Entertainment Group juhtkond ettevõtte nõukogule ettepaneku kanda kogu 2017. aasta puhaskasum eelmiste perioodide jaotamata kasumisse. Nõukogu koosolekut, mis kinnitaks majandusaasta aruande, ei ole käesolevaks hetkeks toimunud. Nõukogul on õigus teha muudatusi kasumi jaotamise ettepanekuks enne selle esitamist üldkoosolekule.