Moneyexpress veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.
SAIN ARU

Finantsettevõte ME Company

Finantsettevõte
Me Company OÜ

Paysera EST

KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Mis on küpsis?

Küpsis (ingl.k. cookie) on väike fail (alla 1 kB), mis koosneb numbritest ja tähtedest ning mida salvestab veebilehitseja (nt Chrome, Firefox, Safari jne), mida te kasutate, Teie enda poolt kasutatavas arvutiseadmes (sh nutitelefonis). Veebilehitseja salvestab Teie poolt meie veebilehe külastuse käigus ainult neid küpsiseid, mida meie veebileht palub.

Milleks küpsiseid kasutatakse?

Küpsise eesmärk on jätta meelde Teie tegevused ja eelistused. Selline teave võimaldab meil pakkuda Teile meeldivaid kogemusi meie veebilehe külastamisel ja lehitsemisel. Küpsisteta ei oleks meil võimalik pakkuda Teile kõiki meie veebilehe funktsioone.

Küpsised võimaldavad Teid ära tunda kui meie veebilehte varem külastanud kasutajat ning hõlbustab veebilehe liiklusstatistika kogumist. Veebilehe liiklusstatistika kogumine aitab meil parendada ja täiustada veebilehe külastajate navigeerimiskogemust.

Milliseid küpsiseid kasutab www.moneyexpress.ee?

Moneyexpress veebileht www.moneyexpress.ee kasutab järgnevaid küpsised:

  •   Sessiooniküpsised – Sessiooniküpsiseid kasutame selleks, et säilitada veebilehe funktsionaalsus. Sessiooniküpsiste kasutamine aitab veebilehe haldajal ühendada Teie tegevused veebilehel. Küpsiste kogumine algab, kui avate veebilehitseja akna ning küpsised kustutatakse kui lahkute veebilehitsejast.
  • PüsiküpsisedGoogle Analyticsi (_ga, _gid, _gat) küpsiseid kasutame Teie käitumise analüüsimiseks eesmärgiga parandada meie veebilehte. Need küpsised annavad meile teavet näiteks veebilehe külastajate arvu kohta, lehekülgede kohta, mida nad külastavad ning kogu veebilehel veedetud aja kestuse kohta. Kogu küpsistega kogutav teave liidetakse teistelt kasutajatelt kogutud samalaadse teabega ning on seetõttu anonüümne. Me ei tuvasta üksikuid külastajaid. 
    • _ga küpsis kustutatakse 2 aasta möödudes,
    • _gid küpsis kustutatakse 24 tunni möödudes,
    • _gat küpsis kustutatakse 1 minuti möödudes.

Kas mul on võimalik keelduda küpsiste kogumisest?

Teil on võimalik seadistada oma veebilehitseja seadistuses keelduda teatud või kõigi küpsiste välja andmisest. Vastasel juhul antakse küpsised välja kohe, kui külastate meie veebilehte.

Pange tähele, et juhul, kui Te keelate kõikide küpsiste kasutamise oma veebilehitsejal, võib see piirata meie ning teiste Teie poolt külastatavate veebilehekülgede toimimist.

Lisateavet selle kohta, kuidas seadistada küpsiseid puudutavaid eelistusi kõige populaarsemates veebilehitsejates, leiab siit: